Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 24 października 2015

Maseczka do twarzy DermaglinPoprzednia z maseczek Dermaglin do twarzy, którą miałam przyjemność stosować zawierała w swoim składzie olejek różany, dlatego zachwyciła mnie swoim zapachem.

 Również zaskoczyła mnie delikatność oraz wydajność produktów. Maseczka którą dziś oceniam, to produkt o działaniu regenerującym. W swoim składzie ma  glinkę kambryjską, miód oraz olejek pomarańczowy. Zapach jest bardzo przyjemny i delikatny, dlatego uprzyjemnia aplikację produktu. 

Maseczka ma odpowiednią konsystencję, dobrze nakłada się na twarz ale ze zmywaniem jest niewielki problem jak to w przypadku każdej maseczki z glinką ale pomaga ciepła woda, wtedy maseczka lepiej się zmywa. 

Opakowanie starcza na 2-3 użycia, dlatego mogę uznać, że produkt jest wydajny. Nie podrażnia skóry ani jej nie wysusza, po użyciu skóra jest gładka i napięta, koloryt skóry jest bardziej promienny.


ZAPRASZAM NA STRONĘ DERMAGLIN

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...