Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 12 października 2015

Błonnik owsiany OPTIMA PLUS

NATURALNE BŁONNIKI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE OPTIMA PLUSBłonnik optima plus, to suplement diety. Produkt opakowany jest w kartonik z najważniejszymi informacjami dotyczącymi stosowania, a sam błonnik znajduje się w foliowym woreczku. Produkt jest w 100% naturalny i zawiera mikronizowane włókno owsiane. 

 

 Polecany jest do codziennej diety osobom, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia, są aktywne lub w trakcie odchudzania. Produkt ten pomaga się pozbyć z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii oraz oczyszcza nasze jelita i zapewnia lepsze trawienie, a w efekcie wchłanianie witamin i mikroelementów z pożywienia. 

 

Błonnik możemy dodawać do jogurtu musli czy koktajlu, przez co jego spożycie jest bardzo proste – dawkę jednak musimy zwiększać stopniowo. Produkt może również zagęszczać zupy czy sosy. Przy stosowaniu należy pamiętać, aby wypijać dużo płynów – najlepiej wody niegazowanej w ilości co najmniej 2 litrów dziennie, ponieważ jest to konieczne przy stosowaniu jakiegokolwiek błonnika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...