Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 25 października 2015

Kosmetyki mineralne Annabelle minerals - puder rozświetlającyPuder rozświetlający Annabelle minerals znajduje się w praktycznym i wygodnym opakowaniu plastikowym z czarnym wieczkiem. Opakowanie zawiera 4 g produktu – jest to odpowiednia ilość na kilka miesięcy użytkowania, więc mamy pewność, że nie zepsuje się przed terminem jego ważności i przydatności do użytku. 
Opakowanie zawiera także plastikową zatyczkę zabezpieczającą produkt przeznaczony do sprzedaży, po otworzeniu jej puder możemy wysypywać przez małe dziurki i również blokować przekręcając blokadę aby produkt się nie rozsypał. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki dlatego może być używany przez osoby ze skórą wrażliwą, w tym także alergików – makijaż mineralny jest dla takich osób wspaniałą alternatywą. 

Również sprawdza się w przypadku trądzików czy ropnych wyprysków, ponieważ minerały nie zapychają porów oraz nie powodują namnażania bakterii odpowiedzialnych za wywoływanie trądziku.  Puder rozświetlający ma ciepły odcień, neutralny – dlatego odpowiedni jest dla wszystkich karnacji i typów kolorystycznych, dopasowuje się do koloru skóry. Zawiera delikatne drobinki dlatego dyskretnie upiększa twarz, nadaje się zarówno na dzień jak i na wieczorowe wyjścia, zapewnia elegancki i długo utrzymujący się makijaż.

zapraszam na stronę ANNABELLE MINERALS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...