Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

czwartek, 15 października 2015

Recenzja oleju z krokosza oraz jego zastosowanie w kosmetyce - ETJAOLEJKI ETJA

Zalety:
- opakowania z ciemnego szkła jest najlepsze dla przechowywania naturalnych olei, ponieważ wpływa na ich najlepsze właściwości oraz ich zachowanie, również zapobiega szybkiemu psuciu się oleju
- opakowania zawierają dozownik
- produkt zawiera naturalny olej najlepszej jakości
- opakowanie kosztuje od kilku do kilkunastu złotych

Krokosz bawierski jest rośliną stosowaną bardzo często w kuchni oraz w kosmetyce. W kosmetyce od niedawna jest bardzo znany jako naturalny depilator, środek który w naturalny i nieinwazyjny sposób osłabia niechciane włoski. 

Olej można również stosować do domowego wyrobu kosmetyków np. mydeł. W zakresie pielęgnacji najbardziej odpowiedni dla skóry trądzikowej oraz tłustej.

W celu takiego zastosowania oleju z krokosza, należy najpierw wykonać depilację albo golenie, a na gładką skórę wetrzeć olej z krokosza, robiąc kilkuminutowy masaż. 

Czynność powtarzamy dwa razy dziennie, aż do czasu gdy zauważymy, że włoski rosną wolniej. Stosowanie oleju z krokosza opóźnia wyrastanie niechcianych włosków.

zapraszam na stronę ETJA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...