Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 12 października 2015

NATURALNA ŚWIECA OD PSZCZELEJ DOLINKI - pomysł na piękny prezent

serdecznie zapraszam na stronę PSZCZELA DOLINKA

Pszczela dolinka to niezwykły sklep internetowy oferujący w swojej ofercie naturalne kosmetyki m.in. na bazie miodu, oraz niezwykłe świece z wosku pszczelego. To królestwo zapachów oraz natury, a produkty z Pszczelej dolinki nadają się na prezent, ponieważ są nietuzinkowe oraz estetycznie opakowane. 

Świeca spala się jasnym, ciepłym płomieniem i pozostawia w pomieszczeniu ładny zapach. Świeca jest dosyć wydajna, długo można się nią nacieszyć. Idealnie nada się na prezent, mamy wiele wersji do wyboru.

Świeczka o zapachu mandarynek opakowana jest w folię zawiązaną ozdobnym sznurkiem. Już przez folię odczuwa się naturalny i delikatny zapach owocowy. Produkt został wykonany w 100 procentach z naturalnego wosku pszczelego, dlatego jego palenie jest bezpieczne dla zdrowia w przeciwieństwie do większości tradycyjnych świec. 

Nie mówiąc o walorach estetycznych – świeca jest pięknie ozdobiona suszonymi plasterkami mandarynki (które odpowiedzialne są za piękny zapach), mchem, korą, suszonymi owocami i kwiatkami z materiału. Kompozycja została starannie przyklejona, dlatego nic się nie odkleja i nie odpda. Również mimo palenia, świeca spala się tak, że kwiatowe dekoracje nie ulegają spaleniu się, co jest dużym atutem. 
3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...