Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 28 listopada 2015

Bielenda - Balsam odżywczy 48 h

zapraszam na stronę BIELENDAProdukt balsam z technologią dermalnego opatrunku zaciekawił mnie z racji swoich właściwości – długotrwałego nawilżenia oraz odżywienia skóry. Produkt opakowany jest w klasyczne, plastikowe opakowanie z prostą ale czytelną szatą graficzną. Balsam ma subtelny zapach, jest w kolorze białym, konsystencja jest kremowa i bogata, ale za razem nie powoduje efektu zlepienia skóry oraz dobrze się rozprowadza. 

Produkt bazuje na naturalnych, silnych substancjach nawilżających – humekantach, które mają zdolność do wiązania oraz zatrzymywania wody, a przez to odpowiadają za właściwe nawodnienie naskórka oraz utrzymania jej nawilżenia. 

W swoim składzie ma również masło shea (kartite), które pielęgnuje, regeneruje oraz odżywia naskórek – z tego względu produkt jest najbardziej odpowiedni dla skóry wrażliwej, jak i nada się do takiej z podrażnieniami. Na suchą skórę działa niczym opatrunek – efekt nawilżenia oraz złagodzenia jest długotrwały, na pewno kilkunastugodzinny, dlatego uważam, że jest to produkt warty wypróbowania i który serdecznie Wam polecam – zwłaszcza do skóry suchej i przesuszonej.


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...