Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 17 listopada 2015

ecobody - biała glinka naturalna w formie kremu

 zapraszam na http://ecobody.pl/

Produkt Logona znajduje się w tubce, dlatego glinka jest bardzo wygodna do dozowania albo rozprowadzania po skórze – unikamy marnowania produktu oraz nieporządku w łazience. Podstawą produktu jest bogata w minerały czysto naturalna glinka biała, ekstrakt z lotosu orzechodajnego oraz minerał szeroko stosowany w kosmetyce, którego krajem pochodzenia jest głównie Francja – Montmorillonite. 

W produkcie użyto jedynie naturalnych olejków zapachowych. Produkt jest naturalny, odpowiedni dla wegetarian oraz wegan, nie testowano go również na zwierzętach. Glinka ma odpowiednią konsystencje i dobrze się rozprowadza – nie jest ani za sucha ani zbyt wodnista, nie zawiera także substancji konserwujących oraz pieniących.

Produkt możemy używać na wiele sposobów, tradycyjnie jako maseczkę na twarz, ale także do mycia ciała i skóry twarzy, jak i również do mycia włosów – szczególnie w przypadku wrażliwej skóry głowy. Glinka dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy z zanieczyszczeń, jest to metoda używana od setek lat np. wśród plemion Afrykańskich (chociaż najczęściej używaną tam gliną jest brązowa – glassoul lub rassoul)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...