Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 20 listopada 2015

Felicea - konturówka do ust naturalna

zapraszam na stronę FELICEA Moim ulubionym jak do tej pory produktem marki Felicea jest naturalna konturówka do ust. Kolor, jaki otrzymałam do recenzji to numer 75 – jest to czerwień, ale moim zdaniem trochę zgaszona, stonowana co bardzo mi pasuje – piękny kolor. Kredka ma odpowiednią konsystencję (ani za miękka ani za twarda), dlatego bardzo łatwo możemy obrysować linię ust. Do wyboru jest aż sześć kolorów dlatego na pewno wybierzemy odpowiednią do swojego typu urody czy ulubionej szminki lub błyszczyka. 

Odcień, który otrzymałam ja dobrze komponuje się również z kosmetykami o ton jaśniejszymi. Kredka jest naturalna dlatego nie wysusza wrażliwej skóry ust, a wręcz ją wygładza ponieważ zawiera wiele olejów cenionych w kosmetyce np. olej z rącznika pospolitego.

 W składzie znajdziemy także nienasycone kwasy tłuszczowe, wosk Candelilla oraz witamine E. Jako barwniki zastosowano jedynie naturalne barwniki, w tym miki – skały, która odpowiedzialna jest za delikatny, perłowy połysk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...