Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 30 listopada 2015

Kosmetyki na podróż cz.2W poprzednim z moich postów poznaliście kilka produktów oraz rad, jakie niezbędne są podczas podróży. Dzisiaj postanowiłam nadal zagłębić ten temat i mam dla Was garść ciekawych rad, które przydadzą się podczas podróżowania Wam, kobiety jak i nie tylko. Ponieważ trochę wiadomości jest również w zakresie kosmetyków dla podróżujących mężczyzn oraz dzieci.

Lakier do paznokci – najlepszą radą jest pomalowanie paznokci przed samym wyjazdem, najlepiej dzień przed – wyjedziemy wtedy ze świeżym i ładnie wyglądającym kolorem, który wytrzyma kilka dni. Użyjmy sprawdzonego lakieru, który najbardziej lubimy. 

Jeśli malujemy paznokcie u stóp na inny kolor niż u dłoni, nie ma to znaczenia – zabieramy ze sobą jedynie lakier, jakiego użyliśmy do dłoni ( w celu ewentualnych poprawek), ponieważ lakier na paznokciach u stóp z wiadomych względów dłużej się utrzymuje i nie odpryskuje, nie niszczy się tak szybko. Lakiery możemy wybrać w wersji mini, dlatego nie będą zajmowały dużo miejsca, gdyż są to niewielkiego rozmiaru buteleczki. W drogerii IPERFUMY znajdziemy taki Mini lakier marki Orly, który będzie idealny na wyprawy i wakacyjne eskapady. Kiedy kolor odpryśnie, a nie mamy zbytnio warunków oraz czasu na zmywanie i malowanie od nowa, zróbmy jedynie korektę – domalujmy w miejscach, gdzie lakier odpadł lub wykruszył się a również przy skórkach (paznokieć rośnie i z upływem dni to widać). W celu zmycia lakieru w podróży najlepiej stosować zmywacz do paznokci w jednorazowych chusteczkach, ponieważ nie musimy martwić się o waciki i wszystko mamy już gotowe. Zużyte chusteczki do zmywania paznokci możemy po prostu wyrzucić.

 

Jeśli chodzi o męską pielęgnację, na pewno dobrym patentem będzie zabranie maszynki jednorazowej, nawet jeśli w domu mamy maszynkę do golenia elektryczną na prąd lub modułową ( z wymienianymi wkładami, większej wielkości). Maszynka jednorazowa zajmuje zdecydowanie najmniej miejsca. Do męskiej kosmetyczki przydadzą się również perfumy w formie miniaturki, o czym mówiłam  w poprzednim poście – analogicznie do zapachów kobiecych, w drogerii IPERFUMY mamy też bardzo duży wybór zapachów dla panów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
 Takie małe perfumy dobrze mieć przy sobie w walizce lub plecaku, zajmują niewiele  miejsca a są funkcjonalne.
Jeśli Twój mężczyzna nie rozstaje się z elektryczną maszynką do strzyżenia włosów, firma Babyliss przygotowała jej miniaturkę, dostępną w sklepei IPERFUMY, którą można zabrać w podróż i nie zajmie ona wiele miejsca, przy czym ma wszystkie funkcjonalości dużej maszynki w tradycyjnym wymiarze.Żele oraz pianki do golenia dla mężczyzn dostępne są również w niewielkich pojemnościach np. 50 ml, przez co nie zajmują dużo miejsca w bagażu i można je ze sobą zabrać w podróż.
Również Panie nie mogą narzekać na brak na rynku urządzeń do stylizacji włosów w wymiarze miniaturowym – bowiem istnieją prostownice w niewielkim wymiarze, które idealnie nadają się na podróż kobiety która z tym urządzeniem się nie rozstaje np. prostownica  miniaturowa BaByliss dostępna w sklepie IPERFUMYW IPERFUMY znajdziemy takie prostownice w różnych wariantach cenowych oraz różnych producentów. Ich działanie jest identycznie jak większych modeli, z tym że pamiętajmy o jednej rzeczy – jeśli wyjeżdżamy za granicę, w niektórych krajach obowiązują inne modele wtyczek oraz gniazdek elektrycznych, dlatego brak odpowiedniej przejściówki (którą możemy nabyć w sklepie z akcesoriami elektrycznymi lub w dużym hipermarkecie budowlanym), może być dużym problemem.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...