Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 28 listopada 2015

"Jutro zaczyna się dziś" Edyta Walęciak SkórkaZapraszam na stronę SENSUS 
„Jutro zaczyna się dziś – czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość” to książka motywacyjna, która przyda się każdej kobiecie zainteresowanej tematyką psychologii, rozwoju osobistego, czy takiej, która nie wierzy już w siebie i nie wie, co ma w życiu robić.

Autorka, Edyta Walęciak – Skórka to absolwentka psychologii w biznesie, trenerka biznesu oraz rozwoju osobistego a także coach. Jest również autorką i prowadzącą wielu programów szkoleniowych np. dla kobiet – Akademii Projektantek Przeszłości, których historie i słowa znajdziemy także  w tej książce. 

Na pewno największym atutem tej pozycji jest jest prostota, w jakiej została stworzona i napisana, tak aby była czytelna i zrozumiała. Wszystkie informacje zostały podzielone na krótkie działy, dlatego w razie potrzeby zawsze będziemy wiedzieć do jakiego miejsca musimy jeszcze wrócić aby coś sobie przypomnieć. W książce oprócz skutecznych rad, znajdziemy także wiele ćwiczeń np.tworzenie mapy marzeń, która pomocna jest przy dążeniu do celu czy określanie naszego celu. 

Książka posiada również wolne miejsca, gdzie możemy zapisać swoje przemyślenia lub odpowiedzi do ćwiczeń motywacyjnych, które się w niej znajdują. Najbardziej w książce spodobały mi się historie prawdziwych osób lub historyjki motywacyjne, którymi autorka wzbogaciła treść czysto teoretyczną dotyczącą psychologii oraz rozwoju osobistego. Takie historie naprawdę mają siłę motywowania czytelników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...