Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 6 listopada 2015

SCANDIA - Krem czarny bez - idealny pomysł na prezentDzisiaj mam okazję przedstawić Wam jeden z najnowszych produktów wprowadzonych na rynek przez firmę Scandia – jest to krem marki Botanic farm. Na uwagę zasługuje ciekawe i pomysłowe opakowanie zewnętrzne kremu, które wykonane jest z drewna – jest to bardzo dobry pomysł jeśli chcemy komuś podarować krem na prezent. Taka forma również odzwierciedla fakt, że firma tworzy kosmetyki naturalne, z roślinnych składników.

Sam krem ma zgrabne, plastikowe opakowanie które zawiera pięćdziesiąt gram produktu. Krem otwierany jest poprzez odkręcane wieczko, a przed otwarciem dodatkowo jest zabezpieczony folią którą zrywamy przez pierwszym użyciem. 

Sam krem ma delikatny zapach kwiatów czarnego bzu, bardzo subtelny a konsystencja produktu jest kremowa, gładka i w kolorze białym. Produkt jest bardzo wydajny i dobrze rozprowadza się po skórze, kilka minut po użyciu mamy uczucie nawilżenia naszej skóry oraz zredukowania podrażnień, złagodzenia. W kontakcie ze skórą krem dobrze się w nią wtapia, nie pozostawia tłustej warstwy. Ja jednak wolę stosować go na noc po demakijażu, tak najlepiej się u mnie sprawdza.
Czarny bez jest jedną z najstarszych roślin leczniczych, która znalazła również zastosowanie w kosmetyce naturalnej. Zawiera w swoim składzie olejki eteryczne, składniki mineralne, kwasy owocowe, garbniki oraz witaminy. Owoce są źródłem przeciwutleniaczy – antocyjnaów, zawierają też dużo witaminy C – dzięki temu zwalczają wolne rodniki i walczą z starzeniem się skóry oraz ze zmarszczkami. To niewiele informacji na temat czarnego bzu – dużym atutem jest karteczka dołączona do kremu która zawiera kompendium wiedzy o tym wartościowym skadniku oraz ciekawostki np. przepisy kulinarne z wykorzystaniem czarnego zu – syropy czy konfitury. 

zapraszam na stronę SCANDIA COSMETICS

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...