Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 6 listopada 2015

Mininawyki - małymi krokami do sukcesu - Stephen GuiseZAPRASZAM NA STRONĘ SENSUS.PL 
Poradnik „Mininawyki – małymi krokami do sukcesu” autorstwa Stephena Guise’a zauroczył mnie i zachęcił swoją okładką – piękny motyl siedzący na liściu i krople wody. Jest to poradnik psychologiczny, który będzie odpowiedni dla każdej osoby, która chce inwestować we własny rozwój osobisty.

 Generalnie idea książki opiera się na przekonaniu, że możemy osiągnąć naprawdę wiele, dojść do wymarzonych celów, ale musimy robić to stopniowo i powoli, a nie rzucać się na głęboką wodę i dziwić się, że nam nie wychodzi. Poradnik na pewno zmienia myślenie i pokazuje inne schematy postępowania. Małe kroki, których musimy się uczyć nazwano mininawykami i poświęcono im najwięcej w pierwszym rozdziale. 

Drugi rozdział jest bardzo ciekawy, ponieważ możemy dowiedzieć się wiele nowych wiadomości na temat naszego mózgu, sposobu rozumowania oraz naszego działania. W kolejnym rozdziałach dowiemy się jakie znaczenie ma siła woli i motywacja w codziennych działaniach, czym jest strategia mininawyków a także o tym, jak istotne są małe i niby niepozorne nawyki w naszym codziennym życiu. 

Kolejno dowiemy się jak dojść od małych nawyków do dużej przemiany i jak stopniowo zbliżać się do celu.
Książkę łatwo się czyta, ponieważ ma odpowiednią czcionkę oraz ubogacona jest schematami oraz cytatami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...