Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 6 listopada 2015

Dziewczyny na start - Katarzyna Karpa

ZAPRASZAM NA STRONĘ SENSUS.PL Dziewczyny na start to poradnik w formie pamiętnika aurorstwa Katarzyny Karpy, która jest wicemistrzynią Polski w pieszych maratonach na orientacje na dystansie 50 kilometrów oraz Anna Karpa, jej mama, która zaczęła biegać dopiero po pięćdziesiątce. Myślę, że najważniejszą rzeczą w tej książce jest jej autentyczność, prosta forma w jakiej autorka przekazuje swoje myśli i wspomnenia czytelnikowi. Wszystko ubogacone jest realistycznymi, prostymi zdjęciami co potenguje pozytywny przekaz. Mamy świadomość, że podmiot mówiący to taka osoba jak my, zwyczajna, prosta dziewczyna która spełnia swoje marzenia i realizuje cele.  

Oprócz wskazówek motywacyjnych i poruszonych aspektów psychologicznych, autorka poświęciła miejsce na porady dotyczące techniki – czyli jak np. wybrać wygodne i odpowiednie buty do biegania, odpowiednie ubranie, które nie będzie krępowało ruchów. 

Myślę, że książka przyda się nie tylko osobom lubiącym sport i trenujących jakąś dyscyplinę, ale każdej kobiecie, która chciałaby coś zmienić w swoim życiu i być bardziej aktywna. Bardzo ciekawy jest również dział dotyczący żywienia oraz picia człowieka, który chce żyć zdrowo i dbać o swoje ciało podczas uprawiania sportu.

1 komentarz:

  1. Podobają mi się buty z New Balance ze względu na podwójną amortyzację w niektórych modelach butów. Na pewno bardzo dobre są z serii Vazee Rush,b o mają piankę Revlite, która jest bardzo lekka dzięki czemu biega się lekko i przyjemnie.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...