Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 6 listopada 2015

SAISONA - rozjaśniająca pianka do twarzyCechą charakteryzującą kosmetyki Saisona jest również innowacyjność – ciekawa konsystencja produktu oraz jego multifunkcyjność. Rozjaśniająca pianka złuszczająca będzie doskonałym zamiennikiem peelingu dla skóry wrażliwej i delikatnej, ponieważ nie podrażnia cery. Pianka delikatnie oczyszcza naszą skórę, jednocześnie poprawiając koloryt skóry poprzez wyrównanie jej odcienia oraz eliminuje martwe komórki skóry poprzez delikatne ich złuszczanie.
 Odpowiednia dla osób, które mają problemy z lekkimi przebarwieniami. Sprawia, że skóra jest gładka, jej koloryt poprawiony i bardziej promienny. Produkt najlepiej stosować raz dziennie, np. w czasie wieczornego demakijażu. Pianka dobrze rozprowadza się po skórze oraz dokładnie zmywa makijaż, nie wysuszając jej przy tym, a wręcz pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.

Opatentowany, złuszczający składnik zawarty w produkcie jest alternatową dla zabiegów z użyciem kwasów owocowych, ponieważ jest zdecydowanie delikatniejszy a wykazuje się podobny działaniem. W produkcie znajdziemy ekstrakt z paprowci wodnej, wyciąg z hibiskusa oraz woda jeżynowa. Zapach produktu jest subtelny i przywodzi na myśl owoce lasu. 

ZAPRASZAM NA STRONĘ SAISONA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...