Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 28 listopada 2015

"Co za szycie" Anna Maksymiuk - Szymańskazapraszam na stronę

Co za szycie to książka – poradnik autorstwa Anny Maksymiuk – Szymańskiej, która na co dzień prowadzi vloga o tym samym tytule. Autorka stworzyła modową telewizję internetową oraz pierwszy w Polsce blog o szyciu. 

W książce chce w prosty sposób przekazać najważniejsze informacje na temat samodzielnego szycia oraz zarazić innych ludzi swoją pasją. Szycie niedawno stało się bardzo popularne, i nie jest kojarzone jako domena starszych kobiet na emeryturze, ale także młodych dziewczyn, które chcą wyczarować wymarzone ubrania tanim kosztem.

W pierwszym rozdziale znajdziemy bardzo przydatne informacje, od których zaczynamy przygodę ze szyciem – wybór maszyny do szycia, a to może stanowić problem dla laika. Krótki poradnik jest tu dobrym sposobem jaki pomoże w dokonaniu trudnego wyboru. W kolejnym rozdziale znajdziemy poradnik jak obsługiwać maszynę do szycia – wszystko zostało starannie wytłumaczone, również pokazane na fotografiach. 

W trzecim rozdziale dowiemy się jak wybrać niezbędne przybory do szycia. Kolejne rozdziały wprowadzają nas już w świat szycia i działania: poznamy podstawowe szwy i ścięgi, rodzaje materiałów i wreszcie wykroje – najważniejsze w szyciu. W książce wyjaśnione jest jak uszyć bluzkę, bluzę, sukienkę, spódnicę, getry, spodnie, kombinezon, torbę. Książkę kończy dział poświęcony inspiracjom krawieckim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...