Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 3 listopada 2015

GORVITA- ŻEL ALOESOWY

ZAPRASZAM NA STRONĘ GORVITA
PRODUKT RECENZUJĘ W RAMACH WSPÓŁPRACY Z AGENCJĄ CREDO PRŻel aloesowy jest produktem stworzonym z naturalnych składników. Ma lekko żelową konsystencję, która dobrze rozprowadza się po skórze oraz wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia lepkości. Jest to produkt prawie bezzapachowy, dlatego może być stosowany przez alergików i osoby z wrażliwą skórą. Dzięki tubce produkt łatwo jest nałożyć na skórę.  
W składzie produktu główną rolę pełni modyfikowany roztwór wody leczniczej z uzdrowiska w Rabce. Jest to woda wodoroweglądnowo – chlorkowo – sodowo- bromkowo – jodkowo – borowe. Drugim wąznym składnikiem jest aloes, który według medycyny ludowej koi wszelkie podrażnienia oraz uszkodzenia skóry. W składzie znajdziemy także łagodzący D’Panthenol oraz Allantoinę. 

Żel aloesowy może być stosowany w problemach skórnych, ponieważ stymuluje regenerację tkanki skórnej oraz ją nawilża, a jod i kwas metaborowy oczyszczają, oraz mają działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne. Produkt dobrze koi skórę oraz ją nawilża, a to jest jego największym atutem, a również dobra wchłanialność i fakt, że nie brudzi ubrań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...