Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 28 listopada 2015

Bielenda - Jedwab do ciała DD

ZAPRASZAM NA STRONĘ BIELENDA
Jedwab do ciała DD to nowoczesny kosmetyk, bardzo dobra alternatywa dla tzw. rajstop w sprayu, które mogą często brudzić nasze ubrania a także wyglądają czasem nienaturalnie. Ten produkt łączy funkcje korektora do ciała, który maskuje niedoskonałości skóry oraz pielęgnującego balsamu, który nawilża i napina skórę.

 Produkt jest dosyć wydajny, dobrze się rozprowadza i nie powoduje tłustej i lepkiej warstwy. Rzeczywiście możemy zauważyć natychmiastową poprawę stanu skóry  - wyrównuje koloryt, dodaje delikatnego blasku (ale nie nabłyszcza zbytnio skóry) oraz maskuje niedoskonałości np. pajączki, przebarwienia. 

Krem jest produktem o subtelnym zapachu, w kolorze białym, ale smarując nim ciało rozcieramy pigmenty zamknięte w mikrokapsułkach, które właśnie odpowiedzialne są za efekt korygujący, a dzięki takiej opcji produkt jest odpowiedni do każdej karnacji i idealnie dopasowuje się do koloru skóry. W składzie ma kwas hialuronowy, hydromanil oraz masło karite – odpowiedzialne za funkcje pielęgnujące produktu.

 Według mnie, to super opcja dla osób które nie znoszą nosić rajstop do sukienek i spódnic, a chcą aby ich nogi ładnie wyglądały.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...