Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

sobota, 28 listopada 2015

Nikwax


Basewash

Jest to produkt przeznaczony do czyszczenia, prania np. bielizny termicznej czy skarpetek np. narciarskich. Dezodoruje, zabija brzydki zapach oraz poprawia zdolności izolacyjne danego ubrania. Zapobiega brzydkiemu zapachowi.

Basefresh
Produkt do pielęgnacji odzieży zdolnej do przenoszenia wilgoci np. bielizny technicznej, ubrania roboczego.. Likwiduje brzydki zapach, odświeża i poprawia właściwości izolacyjne. Sam produkt ma bardzo ładny zapach i łatwo jest go zastosować. Jedna saszetka starcza na pojedyncze stosowanie.Down wash direct to produkt do czyszczenia puchu czy puchu hydrofobowego. Produkt starcza na jedno użycie - w przypadku saszetki. Skutecznie czyści np. ubranie, impregnuje je oraz poprawia wygląd a także poprawia zdolności izolacyjne i termoizolacyjne.


Tent & gear solarproof to produkt niezbędny dla wszystkich miłośników wyjazdów oraz nocowania na świeżym powietrzu - jest to produkt do pielęgnacji materiału z którego wykonany jest namiot, również sprawdzi się np. w przypadku materacy do spania, karimat czy plecaków. Nadaje właściwo,ści wodoodporne oraz chroni przed oddziaływaniem promieniowania słonecznego

zapraszam na stronę NIKWAX

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...