Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 23 września 2015

ALOES SANAVITA

SOK Z ALOESU  MOŻESZ KUPIĆ TUTAJ

SKLEP SANAVITASok z aloesu

Aloes jest rośliną znaną od lat w medycynie ludowej i naturalnej – która z naszych babć nie miała go w swoim domu i nie polecała np. do leczenia skaleczeń? Dziś czysty sok z aloesu jest dostępny w postaci suplementów diety, dlatego w wygodny sposób możemy cieszyć się jego właściwościami w domowym zaciszu.

Sok z aloesu Nature’s voice dostępny jest w 500 ml butelce, która wystarcza na około 10 – 14 dniową kurację oczyszczającą organizm. Butelka jest z brązowego szkła, co jak wiecie zapewnia najlepsze właściwości przechowywanych produktów. Sok z aloesu w ilości ok. 50 ml należy mieszać z taką samą dawką wody (zimnej, najlepiej przegotowanej) i tak przygotywany napój wypijać. Jest prawie bezsmakowy, lekko kwaśny, orzeźwiający i koi pragnienie.

Produkt ten jest w 100% bio ponieważ nie zawiera konserwantów oraz nie jest słodzony, a także nie był modyfikowany genetycznie, dlatego możemy być przekonani o jego pozytywnych właściwościach oraz dobremu wpływowi na nasze zdrowie. Sok z aloesu oczyszcza organizm, wzmacnia odporność oraz jest odpowiedni na jesienną porę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...