Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

poniedziałek, 7 września 2015

Aquarius – Kurs realizacji marzeń
zapraszam na stronę STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Pierwsza z książek, jaką miałam okazję przeczytać i chcę Wam dzisiaj przedstawić, dotyczy po części psychologii, rozwoju osobistego jak i poznawania samego siebie.

 Zaczynając od strony wizualnej – książka ma ciekawy, nieduży format, wręcz niestandartową wielkość – przez co moim zdaniem będzie ciekawym albumem – upominkiem dla bliskiej osoby. 

Podarunkiem, który może służyć przez długi czas, książką do której warto wracać, a wręcz należy wracać.

Autor podzielił swoje lekcje na 52 tygodnie – opytmalnie abyśmy poznawali i zgłębiali jedno zagadnienie przez tydzień. Aquarius, który książkę napisał, poruszył tematy, cechy charakteru oraz problemy najbardziej bliskie każdemu człowiekowi. 

Zagłębia on wszystkie wady i powody, dzięki którym brakuje nam szczęścia. Najczęściej składa się na to wiele czynników. Oczekujemy prostej i łatwej recepty na szczęście, a takiej nie ma – książka to jedynie porady, treść, zagadnienia – a najwięcej zależy od nas, naszej osobistej pracy – o tym próbuje przekonać nas autor. 

Moim zdaniem zagadnienia są bardzo dobrze dobrane, co czyni książkę pozycją odpowiednią dla ludzi w każdym wieku, bez względu na płeć czy wyznanie religijne.

 Opiera się ona na prawdach naturalnych i powiedziałabym, że czerpie po kawałku z każdej religii i każda osoba znajdzie w niej coś dla siebie. Po zakończeniu każdego z rozdziałów znajduje się miejsce na osobiste zapiski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...