Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 4 września 2015

krem nawilżajaco - regenerujący bez gliceryny od e-naturalne
zapraszam do sklepu E-NATURALNE


Bardzo lubię zestawy do tworzenia kosmetyków ze sklepu e-naturalne, ponieważ w przypadku takiego produktu, mamy pewność, że jest zrobiony z naturalnych składników i wiemy czego używamy, jaki jest skład.

 Tworzenie kosmetyków to również doskonała zabawa i ciekawe doświadczenie.
Krem nawilżająco – regenerujący kosztuje niewiele ponad 20 zł, co moim zdaniem jest jego największym atutem.

 Za niewielką cenę możemy mieć dobrej jakości krem z naturalnych składników. Tworzenie produktu jest również banalnie proste: do masy kremowej dodajemy olej abisyński w małej próbówce (bezzapachowy, o kolorze lekko żółtym), a następnie mieszamy.

 Do tak przygotowanej masy dodajemy hydromanil i wyciąg z owsa. Powstały krem ma mlecznobiały kolor i jest prawie bezzapachowy, dlatego idealnie sprawdzi się u alergików czy dzieci.

Krem ma gładką konsystencję, dobrze się rozprowadza po skórze, w niewielkiej ilości nadaje się pod makijaż. Po nałożeniu oszczędnej ilości, krem nie lepi się, a makijaż nie warzy się na nim. Krem nie powoduje powstania wyprysków, dobrze nawilża skórę i ją regeneruje. Wydajność moim zdaniem całkiem dobra. Jeśli szukacie niedrogiego, dobrego kremu naturalnego – będzie to strzał w dziesiątkę.

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...