Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 30 września 2015

Nicole - perfumy męskie 716 - kosmetyki męskie

ZAPRASZAM NA STRONĘ MARKI NICOLE COSMETICS

Czasami będą pojawiać się recenzje produktów dla Panów, ponieważ wiem, że i Panowie mojego bloga czytają i poszukują recenzji:)Perfumy męskie marki Nicole produkowane są we Francji – światowej stolicy perfum, dlatego możemy spodziewać się, że będą odpowiedniej jakości. Co do ich trwałości nie mam zastrzeżeń – utrzymują się bardzo dobrze i są dosyć trwałe nawet w porównaniu z zapachami drogeryjnymi z wyższej półki, a kosztują ułamek tej ceny.

Sporą zaletą jest także wybór buteleczek, dlatego możemy wybrać sobie małą pojemność np. na podróż a klasyczny flakon zostawić w domu. Dziś opowiem Wam na zmianę o męskim zapachu – 716. Zapach nie jest duszący oraz sztuczny – co jest dużym plusem.

 Kompozycja nie jest jednostajna, ale wielowymiarowa – badając zapach można rozróżnić poszczególne jego nuty. Jest to zapach z nuty kwiatowych, najbardziej wyczuwam w nim porzeczkę oraz wanilię, a na drugim miejscu pojawia się pieprz.

Pieprz wchodzi w nutę porzeczki i łatwo go jest pomylić podczas poznawania zapachu. Oprócz wiodących nut w składzie jest paczula, mandarynka, imbir, cedr, lawenda, bodziszek oraz anyż.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...