Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

FITOMED - żel do mycia twarzyŻel do mycia twarzy ziołowy – do cery suchej i wrażliwej 
zapraszam na stronę FITOMEDDo tej pory ciężko było mi (osobie z cerą wrażliwą, skłonną do podrażnień i wysuszania) znaleźć dobry żel do mycia twarzy, ponieważ bardzo często mimo zapewnień, produkty nie są delikatne mimo zapewnień producentów. Z ogromnej ilości żeli do twarzy tylko kilka spełniło swoje zadanie.

 Z tego względu wiele osób omija żele do twarzy i nie używa ich wcale. A przecież jest to bardzo dobry sposób na oczyszczenie skóry przed nałożeniem kremu. Trzeba jedynie dobrze trafić.
 Mi się udałoJ
Prezentowany żel jest wydajny, nie podrażnia oraz niewiele kosztuje – tylko 10 zł. Produkt możemy zakupić w sklepiku Fitomed na internecie oraz w aptekach/sklepach zielarskich.

Produkt marki Fitomed ma klasyczne opakowanie, zgrabną buteleczkę o pojemności 200 ml wyposażoną w wygodny dozownik, który odpowiednio dozuje produkt. 

Żel ma dosyć rzadką konsystencję, przez co dobrze się rozprowadza i nie lepi na twarzy. Tworzy delikatną pianę charakterystyczną dla mydlnicy lekarskiej. Produkt ma przyjemny, subtelny ziołowy zapach i jasno – herbacianą barwę.
Na pierwszym miejscu znajdziemy estrakt z korzenia mydlnicy lekarskiej (naturalne saponiny, które są szeroko stosowane w ofercie Fitomedu – koniecznie przeczytajcie moje recenzje szamponów tej firmy, warto je wypróbować), który zapewnia naturalną i delikatną pianę, która nie wysusza ani nie podrażnia wrażliwej cery. 

Kolejnym składnikiem jest ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego, również rośliny często stosowanej w medycynie oraz kosmetyce. Na trzecim miejscu znajdziemy wyciąg z owsa, który często jest stosowany w kosmetykach do skóry wrażliwej. 

Na czwartym miejscu znalazł się wyciąg z lipy. Na piątym miejscu wyciąg z nostrzyka lekarskiego, ziela o działaniu nawilżającym, ściągającym i łagodzącym skórę. Tak więc pierwsze pięć miejsc to najlepszej jakości składniki roślinne.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...