Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

Recenzja żelowego utwardzacza SECHE VITE ZAPRASZAM NA STRONĘ SECHE VITE
Seche VITE jest utwardzaczem do lakieru do paznokci o żelowej formule, jest to produkt ceniony na rynku i wielokrotnie nagradzany, więc cieszę się, że mogłam go przetestować. 

Produkt znajduje się w kartonowym opakowaniu, która wewnątrz zawiera bardzo pomocną ulotkę dotyczącą malowania paznokci lakierami oraz preparatami Seche Vite – można znaleźć tam wiele cennych informacji na ten temat.

Sam produkt znajduje się w 14 ml buteleczce, co stanowi dużą pojemność. Ma konsystencję żelu oraz przeźroczysty kolor. Zapach charakterystyczny dla lakierów. 

Nie podoba mi się jedynie sposób stosowania – na mokry lakier, trzeba bardzo uważać, aby tego mokrego kolorowego lakieru pod spodem nie zahaczyć zbyt mocno pędzelkiem.  Produkt zdecydowanie przyśpiesza wysychanie lakieru, tworzy żelową warstwę co sprawia, że paznokcie wyglądają łudząco podobnie do hybrydowych. 

Oczywiście utwardza płytkę paznokciową, nadaje blasku oraz przedłuża trwałość lakieru i podnosi jego  odporność na zarysowania i inne czynniki.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...