Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 30 września 2015

Paulina Mechło - Superpamięć w 31 dni

Książka autorstwa Pauliny Mechło (psycholog neurokognitywistka), Super Pamięć w 31 dni to właściwie zbiór ćwiczeń oraz trików, które pomogą nam samodzielnie ćwiczyć nasz mózg oraz pamięć. 

Kilka lat temu bardzo popularne były kursy szybkiego czytania czy zapamiętywania, ale kosztowały bardzo wysokie kwoty, dlatego nie każdego było na nie stać – teraz podobne rozrywki są możliwe w domu właśnie z tą książką, z którą w miesiąc możemy poprawić zdolności swojego mózgu. 

Książka szczególnie przyda się np. maturzystom oraz studentom, którzy muszą zapamiętać duże dawki informacji i partie materiału.

Książka przeplata w sobie części teoretyczne, w których dowiemy się wielu ciekawych wskazówek oraz części praktyczne – ćwiczenia – w tych miejscach książka nieco przypomina szkolny zeszyt – jest mnóstwo zagadek, zadań rysunkowych czy opisowych, dzięki którym ćwiczymy swój umysł.

 Dla błądzących na końcu książki umieszczono rozwiązania, które pomogą się odnaleźć tym, którym któreś z zadań nie poszło.

KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAKUPIĆ TUTAJ

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO KSIĘGARNI INTERNETOWEJ SENSUS.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...