Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 15 września 2015

KREM CC - BIELENDA


Kremy CC zaczęły podbijać rynek kosmetyczny chwilę po boomie jaki był na kremy BB, a więc jakieś 2 – 3 lata temu. Każda z firm musiała wtedy mieć swoją linię kremów BB i CC, ma ją również firma Bielenda. Jak sprawdzają się ich kremy CC? Dziś postanowiłam zrecenzować dla Was CC CREAM COLOR CONTROL.

Produkt posiada eleganckie opakowanie kartonowe z najważniejszymi informacjami. Sam krem CC znajduje się w 40 ml tubce z zakrętką. Produkt spokojnie możemy położyć na zakrętce. Dozowanie produktu jest bardzo wygodne.

Konsystencja jest lekka, bardziej w kierunku beztłuszczowego kremu niż podkładu, dlatego idealnie sprawdzi się szczególnie na lato, oraz dla osób które nie tolerują efektu maski. Produkt ma delikatny, subtelny zapach. Dużym atutem jest kolor – średni odcień odpowiedni dla większości karnacji, nie ma tonów różowych ale tony żółto – pomarańczowe, a więc bardziej odpowiednie.
Krem dobrze się rozprowadza i wygładza skórę, która jest promienna po zastosowaniu i ma ładny, zdrowy blask. Krem długo utrzymuje się na skórze, a nawilżenie trwa ok. 4-5 godzin więc całkiem nieźle. Dobrze radzi sobie z naczynkami oraz zamaskowaniem delikatnych zaczerwienień. Produkt warty spróbowania

ZAPRASZAM NA WWW.BIELENDA.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...