Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 30 września 2015

Mateusz Grzelak - 100 Happydays100 Happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni, to książka stworzona przez Mateusza Grzesiaka, który jest coachem oraz psychologiem, dlatego na co dzień pomaga ludziom przezwyciężać siebie oraz własne problemy. 
Książka ma formę pamiętnika, w której autor opisuje swoje osobiste doświadczenia nabyte podczas wielu podróży – ma ona sto rozdziałów, dokładnie tyle ile dni. Każdy dzień przeznaczony jest na przemyślenie innego tematu oraz zagadnienia, wszystko wzbogacone jest zdjęciami, które uchwyciły piękno chwili.

Autor opowiada o swoim życiu i pokazuje na własnym przykładzie, jak warto doceniać nawet najmniejsze, szczęśliwe chwile i wszelkie małe rzeczy, ponieważ tylko takie nastawienie do życia pomaga człowiekowi osiągnąć samorealizację. 

Autor sporo miejsca poświęca szczęściu i próbuje je definować na różne sposoby, tak aby odnieść sytuacje ze swojego życia do problemów i wątpliwości czytelników książki. Podoba mi się jego szczerość a także prostota przekazu zawarta w książce. Polecam dla każdego:)

książkę możecie zakupić TUTAJ

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO KSIĘGARNI SENSUS.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...