Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

wtorek, 15 września 2015

Recenzja oleju z wiesiołka plus przepis na naturalną maseczkę z olejem z wiesiołka - WWW.MALAOLEJARNIA.PL

ZAPRASZAM NA STRONĘ MAŁA OLEJARNIA gdzie możecie zakupić oleje do użytku spożywczego/kosmetycznego, naturalne, o najwyższej jakości

Recenzja Oleju z Wiesiołka:Olej z wiesiołka bardzo często jest zastępstwem dla tranu dla wegetarian oraz wegan – jest pochodzenia roślinnego a zawiera te same cenne kwasy omega co tran i mięso ryb.
 Dlatego przyjmowanie naturalnego suplementu diety w postaci oleju z wiesiołka jest bardzo ważne.
Kwasy omega dobrze wpływają na funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego, a sam olej z wiesiołka jest stosowany w leczeniu nadwagi czy chorób skórnych. Wzmacnia odporność ogranizmu oraz obniża choresterol.

Olej z wiesiołka jest również szeroko stosowany w kosmetyce, bardzo często na włosy do olejowania. Olej rozprowadza się na włosach na kilka godzin oraz wmasowuje go, a następnie zmywa.

PRZEPIS NA MASECZKĘ DO WŁOSÓW Z OLEJEM Z WIESIOŁKA

Ja znalazłam dla niego jeszcze jedno zastosowanie, jak lepiej dbać o włosy. Należy w tym celu przygotować naturalne składniki:

Ok. 200 ml oleju z wiesiołka
Żółtko jaja kurzego
Łyżeczka oleju rycynowego
Łyżeczka miodu
Kilka kropli witaminy E

Na samym początku starannie ucieramy żółtko mikserem, bardzo powoli wlewając olej z wiesiołka, następną porcję dolewamy dopiero jak olej zmiesza się z żółtkiem. Po ok. 2 – 3 minutach na wysokich obrotach żółtko jaśnieje oraz zmienia się jego konsystencja. Do masy dodajemy następnie olej rycynowy, miód oraz witaminę E. Wszystko mieszamy. Tak przygotowana odżywka starczy na 2-3 użycia (najlepiej kurację robić pod rząd), a masę trzymać w lodówce w zamkniętym pojemniki. Maseczkę nakładamy na umyte i wysuszone włosy, trzymamy ok. 30-40 min pod czepkiem foliowym (dla lepszego efektu można użyć ręcznika) a następnie dokładnie spłukujemy. Włosy są bardziej błyszczące, nawilżone i lepiej się rozczesują

Kto spróbuje?
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...