Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 23 września 2015

PACHNĄCA KRAINA - NATURALNY BALSAMBalsam kokosowy z masłem kombo jest produktem całkowicie naturalnym, bez dodatku jakichkolwiek substancji konserwujących czy tanich wypełniaczy, które mają za zadanie zwiększyć pojemność produktu, a są niekoniecznie dobre dla zdrowia. Kraj pochodzenia produktu to Sri Lanka, a ze względu na skład, należy zużyć go do 3 miesięcy od otwarcia opakowania. 

Dużym atutem jest bardzo ładne pakowanie kosmetyków, dlatego idealnie nadają się na prezent:)

 

W składzie znajdziemy olej kokosowy, masło kombo, masło karite, olej laurowy i naturalne olejki kiwatowe, a także sporo składników odżywczych i witamin mających zbawienny wpływ na naszą skórę.

 

Na pierwszy rzut oka krem przypomina brunatną maź z drobnymi grudkami, pod wpływem ciepła i rozcierania na skórze, staje się oleisty. Jedynym minusem jest słaba wchłanialność produktu – pozostawia tłustą warstwę, dlatego po posmarowaniu trudno nałożyć ubranie. Produkt sprawdza się jednak idealnie z tego względu na przesuszone miejsca np. kolana, łokcie czy stopy (nałożony na noc wraz ze skarpetkami czyni cuda, dobrze regeneruje skórę). Wygładza skórę, tworzy warstwę ochronną a przy codziennym stosowaniu poprawia jej jędrność. Przy jego wsmarowywaniu można wykonywać masaż co dodatkowo dobrze działa na skórę.

Zapach bardzo ładny, egzotyczny, korzenny – kojarzy mi się z zapachem szarlotki. Uprzyjemnia to na pewno stosowanie produktu.

zapraszam na stronę PACHNĄCA KRAINA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...