Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

drogeria MIMBO - naturalny olejek do kąpieli

zapraszam na stronę drogerii MIMBO gdzie możecie zakupić wiele naturalnych kosmetyków


Olejek kąpielowy goździkowiec i cytryna marki Green Pharmacy  znajduje się w 250 ml, ładnym , brązowym opakowaniu z nakrętką. Opakowanie estetycznie prezentuje się na półce w łazience. Otwarcie jest łatwe, a dozownik dobrze dozuje odpowiednią ilość produktu i nie wylewa się go zbyt dużo.

Olejek jest dla mnie takim połączeniem płynu do kąpieli i olejku – ma ciekawą, żelowo oleistą konsystencję. Barwa to kolor jasnego miodu. Produkt jest średnio wydajny, ponieważ na jedną kąpiel musimy wylać około 2 zakrętek preparatu. 

W połączeniu z ciepłą wodą tworzy bardzo relaksującą i odprężającą kąpiel, a to dzięki olejkom zawartym w produkcie – olejek gożdzikowy i cytrynowy. 

Produkt ma bardzo ładny zapach, który orzeźwia i zapewnia relaks. Po wyjściu z wanny skóra jest nawilżona i napięta oraz ma lekką warstwę ochronną na powierzchni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...