Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

drogeria MIMBO - egzotyczny żel do mycia ciała fresh juice

zapraszam na stronę drogerii MIMBO gdzie możecie zakupić wiele naturalnych kosmetyków


Fresh Juice to seria kremowych żeli pod prysznic marki Elfa Pharm. Wszystkie mają owocowe aromaty i kremową, delikatną konsystencję. Ja otrzymałam do recenzji wersję tajski melon i cytryna – czyli prawdziwie egzotyczny mix. Żele sa moim zdaniem niedrogie, bo kosztuję 8,50 zł za 500 ml opakowanie.

Opakowanie produktu jest proste, z dozownikiem który podnosi się po naciśnięciu, co zapobiega wylewaniu się płynu podczas transportu. Opakowanie to butelka z grubego plastiku, na etykiecie narysowane są owoce.

Sam żel pod prysznic ma kremową konsytstencję, i jasnożółty kolor. Zapach jest egzotyczny, dominują w nim owoce cytrusowe i egoztyczne takie jak tajski melon oraz olejek cytrynowy, przez co dzięki takiej kąpieli mamy więcej energii i czujemy się zrelaksowanie.  Myślałam jednak, że zapach będzie mniej słodki – jedynie to mi w nim nie odpowiada.Bez problemu ten produkt również nadaje się jako płyn do mycia rąk.

Dobrze się pieni oraz oczyszcza skórę, nie powoduje podrażnień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...