Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

środa, 23 września 2015

Recenzja oleju arganowego oraz przepisy kosmetyczne z jego wykorzystaniem - GOTUJWSTYLUEKO.PLOlej arganowy Bio Planete znajduje się w ciemnej, szklanej buteleczce o pojemności 100 ml. Produkt jest ekologiczny, naturalny o czym informuje znak zielonego listka oraz nalepka organic & fair, który informuje o uczciwych zasadach 

dotyczących zatrudnienia pracowników oraz naturalnym pochodzeniu produktów. Olej został wyprodukowany tradycyjnymi metodami przez Berberów w Maroko. Olej może być stosowany w kosmetyce (bardzo szerokie zastosowanie) oraz w kuchnii – ale nie powinien być mocno podgrzewany.


 

 

 

Przepisy

Maska do włosów

2 łyżeczki oleju arganowego

2 łyżki stołowe oleju kokosowego

W kąpieli wodnej rozpuścić olej kokosowy i dodać do niego olej arganowy. Dobrze rozmieszać. Mieszankę wstawić do lodówki w celu zastygnięcia. Masę nakładać na umyte włosy pod czepek na co najmniej 2 godziny, a następnie umyć je ponownie.

Olejek do kąpieli

2 łyżeczki oleju arganowego

Kilka kropli olejku różanego

Zmieszać olej arganowy z odrobiną olejku różanego – eterycznego (nie może być to olejek zapachowy, synetyczny) a następnie wlać pod strumień ciepłej wody. Tak przygotowanej kąpieli zażywać ok. 20 minut, a następnie lekko osuszyć ciało ręcznikiem (nie spłukiwać).

Krem z olejem arganowym

2 łyżeczki oleju kokosowego

4 łyżeczki masła kakaowego

2 łyżeczki masła shea

Kilkanaście kropel olejku arganowego

Odmierzyć składniki do garnuszka, zmieszać je a następnie postawić w kąpieli wodnej do rozpuszczenia. Dodać olejek arganowy oraz zamieszać. Masę zostawić w lodówce przez kilka godzin, a następnie przełożyć do pudełeczka na krem.

 

OLEJ ARGANOWY ZAKUPICIE TUTAJ  http://gotujwstylueko.pl/

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...