Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

PIĘKNA KSIĄŻKA - 100 dróg do uwolnienia się od swoich lęków:)Książka autorstwa Yvesa Boulvina jest kieszonkowym, estetycznie wydanym poradnkiem i sprawdzi się idealnie na prezent dla bliskiej osoby. 

zapraszam na stronę KSIĘGARNIA ŚW.WOJCIECH
 
Autor to osoba, która bardzo dobrze zna relacje międzyludzkie oraz problemy, zmartwienia które niesie dzisiejszy świat – z zawodu jest psychologiem oraz terapeutą, dlatego na co dzień sam doświadcza ludzkich problemów. 
Pozycja ta została poświęcona terminowi lęku, który od zawsze towarzyszy człowiekowi jako przeszkoda do szczęścia, realizacji własnych celów czy marzeń. Terapeuta przedstawia więc 100 dróg od uwolnienia się od lęków, zarazem przedstawiając sto najczęściej spotykanych przypadków i lęków towarzyszących każdemu człowiekami.

 Jest to dobre słowo, drobne rady które możemy wcielić w codzienne życie. Towarzyszą nam również słowa odnoszące się do Pisma Świętego i Bożej miłości, dlatego tę książkę szczególnie mogę polecić chrześcijanom i ludziom wierzącym, ale nie tylko. 

Poruszone są tu tematy lęku przed życiem, śmiercią, przed nieznanym – czyli te najbardziej popularne, ale również takie, mniej znane, a dla niektórych nawet absurdalne – chociaż moim zdaniem bardzo dobrze, że autor poruszył je wszystkie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...