Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

niedziela, 6 września 2015

Recenzja kremu gotowego kremu LYNIA nawilżającego z E-NATURALNE

Prezentowany produkt możesz zakupić TUTAJ

zapraszam do sklepu E-NATURALNE

Drugi z produktów, jakie miałam okazję przetestować to Lynia Krem nawilżający. Jest to produkt gotowy produktowany specjalnie dla sklepów E-naturalne. Miałam okazję już wcześniej stosować krem śliwkowy – również był bardzo dobry. 

Kremy Lynia znajdują się w 50 ml buteleczkach typu airless – dlatego ich dozowanie jest bardzo wygodne, a krem służy dłużej – bakterie nie dostają się do wnętrza opakowania za pomocą palców. Wystarczy nacisnąć pompkę. 

W naturalnym składzie znajdziemy olej ze słodkich migdałów, masło shea, ekstrakt z zielonej herbaty oraz prawoślaz.

Krem ma mlecznobiałą konsystencję i jest ona lekko oleista – co jest jednak odpowiednie dla skóry suchej, ponieważ zatrzymuje jej nawilżenie i łagodzi podrażnienia. 

W niewielkiej ilości nadaje się pod makijaż, jest dobrą bazą. Wchłania się dosyć szybko i nie pozostawia tłustej warstwy.  Krem ma zapach zielonej herbaty, te nuty zapachowe wyczuwam w nim najbardziej – jak dla mnie jednak jest on zbyt intensywny, ogólnie mówiąc nie przepadam za zapachem zielonej herbaty. 

Ale jest to minus, który nie wpływa znacząco na stosowanie tego produktu, ponieważ ma dobre właściwości. Jeśli chodzi jednak o porównanie z kremem Lynia Śliwkowym, jest on nieco gorszy ponieważ śliwkowy lepiej trafia w potrzeby mojej skóry. 

Tak czy inaczej krem nawilżający, jest również dobry – i jeśli ktoś ma skórę typowo suchą polecam.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...