Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

drogeria MIMBO - genialny i tani krem do rąk zapraszam na stronę drogerii MIMBO gdzie możecie zakupić wiele naturalnych kosmetykówProduktem , który wyjątkowo mi się spodobał jest krem do rąk marki Green Pharmacy. Jest to produkt bardzo wydajny, w dużym opakowaniu 100 ml a kosztuje jedynie 4,50 zł. Dla mnie to więc jest prawdziwy ideał i produkt, który bardzo polecam.Opakowanie to klasyczna tubka z ładną szatą graficzną – owocami żurawiny, które grają główne skrzypce w pięknej zapachowej woni kremu – nie nachalny, subtelny i słodki. Również naturaln ekstrakt z jagód żurawiny ma działanie anty aging, pomaga dłoniom się zregenerwować. Nawilża i wygładza dłonie, również pomaga płytkom paznokciowym poprzez zawartą w nim keratynę.

Krem ma odpowiednią konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza oraz co najważniejsze szybko wsiąka, przez co zaraz po posmarowaniu rąk możemy robić już inne czynności, i nie musimy czekać na to kilkanaście minut jak w przypadku innych kremów. Również po zastosowaniu kremu dłonie nie lepią się.

1 komentarz:

  1. Fajny produkt, choć mnie wystarczy pierwszy lepszy krem :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ Buziaki!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...