Obserwatorzy

KOMENTARZE

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. Zależy mi jednak, aby to była w pełni szczera opinia, a nie krótkie hasło "super blog", "fajna notka". Zostawcie adres swojego bloga, chętnie zajrzę. Będzie mi miło jak zaobserwujecie, ja również wtedy to zrobię. Tylko dajcie znać.
Jeśli masz pytanie albo oczekujesz porady zostaw komentarz - na pewno na niego odpowiem.

piątek, 11 września 2015

Recenzja żelu eliksir młodości z oferty sklepu MAZIDŁA.PL

PRODUKT WYBRAŁAM DO PRZETESTOWANIA SAMA Z OFERTY MAZIDLA.COM

MAZIDŁA ŻEL ELIKSIR MŁODOŚCI

Największym atutem zestawów dostępnych w sklepie Mazidła.pl jest, że wiemy co znajduje się w danym produkcie kosmetycznym i samodzielnie mamy nadzór nad jego produkcją:) Wszystkie półprodukty zapakowane są w szczelne opakowania z kroplomierzami lub ampułki, w zestawie znajdziemy także opakowanie typu airless (które jest bardzo wygodne, a również najlepsze z punktu widzenia higieny), dokładną instrukcję jak wykonać kosmetyk.


Przed przygotowaniem kosmetyku pamiętajmy o higienie - ważny jest czysty blat i umyte ręce. Najlepiej stosować rękawice ochronne lateksowe podczas przygotowywania kosmetyku. Jego tworzenie jest bardzo proste, polega na odpowiednim łączeniu składników, niektóre z nich trzeba podgrzać w kąpieli wodnej do ok 50 stopni.


Gotowy żel należy przelać do opakowania typu airless i dokładnie zamknąć, a następnie przykleić etykietkę z datą ważności - jako datę ważności przyjmujemy najkrótszą datę przydatności półproduktu (półprodukty mają różne daty przydatności). Żel nadaje się do użytku na drugi dzień.


Jeśli chodzi o sam produkt, bardzo podoba mi się jego dozowanie i higieniczne opakowanie typu airless

Produkt ma lekko żelową konsystencję, przez co dobrze rozprowadza się na skórze, ale trzeba używac go z umiarem, ponieważ zbyt duża ilość powoduje lepienie na skórze. Moim zdaniem nie nadaje się pod makijaż i lepiej stosować go jako produkt na noc.

Zapach neutralny, żel o lekko żółtej barwie. Produkt nie wysusza skóry, chociaż ja prawdopodobnie muszę być uczulona na jakiś składnik z tego żelu i nie mogę go stosować na dłuższą metę - co jest cechą indywidualną, każdy z nas ma jakieś składniki, jakie mogą go uczulać. Nie mniej jednak produkt bardzo dobrze sprawdza się na moje zmarszczki na czole, ponieważ je wygładza

1 komentarz:

  1. Mam ten żel, stosuję już jakiś czas i z działania bardzo jestem zadowolona, jednak mój ma jakiś dziwny zapach, nie jest na pewno neutralny jak piszesz - pachnie mi dziwnie - chlebem zamoczonym w wodzie, zakwasem chlebowym... :;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...